najlepsza-zielona-kawa

Czy w zielonej kawie znajduje się GMO i kofeina ?

Ostatnio sporo czasu poświęcam tematowi zielonej kawy. Dużo osób, z którymi o tym rozmawiam, pyta mnie czy zielona kawa zawiera kofeinę. Musze przyznać, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od tego, jakiej kawy używamy.

Ile z zielonej kawie znajduje się GMO i kofeiny ?

Ja stosuję zieloną kawę w kapsułkach, którą gorąco polecam, jest naprawdę skuteczna. Zwyczajna zielona kawa w postaci ziaren zawiera kofeinę w takiej samej ilości co kawa czarna, palona. Należy zatem być ostrożnym z jej spożyciem.
Osoby, podobnie jak ja, korzystające z tabletek, również powinny dobrze zapoznać się z ich składem, gdyż jest wiele rodzajów tego suplementu diety. Niektóre z preparatów nie zawierają kofeiny, tylko sam ekstrakt z zielonej kawy z substancjami odżywczymi oraz tym co najbardziej cenne czyli kwasem chlorogenowym.

W zielonej Kawie znajduję się Kofeina!

Są też tabletki, które poza ekstraktem zawierają kofeinę, jednak w mniejszej dawce niż ta, która występuje w zwyczajnej kawie. Dlatego dobrze zapoznać się z informacjami o produkcie, który chcemy kupić. Decyzję musicie podjąć sami i zdecydować o tym, jaka forma wam odpowiada. 🙂

Share This Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zero WordPress Theme by WPExplorer Powered by WordPress